Curlingklubben Silverstenen i Sala
Välkommen!
Här kan ni se vilka tider som är lediga för eventuell bokning! Vid ev. bokning medtag egna innegymnastikskor,varma strumpor och handskar! Hjälmar och ett begränsat antal skor finns! Pris per bana 1000:- i tvä timmar. Företag 1200:-
Filter
April 2019
1 Apr [14] Mon  
 
2 Apr Tue  
 
3 Apr Ons  
 
4 Apr Thu  
 
5 Apr Fri  
 
6 Apr Sat  
 
7 Apr Sun  
 
8 Apr [15] Mon  
 
9 Apr Tue  
 
10 Apr Ons  
 
11 Apr Thu  
 
12 Apr Fri  
 
13 Apr Sat  
 
14 Apr Sun  
 
15 Apr [16] Mon  
 
16 Apr Tue  
 
17 Apr Ons  
 
18 Apr Thu  
 
19 Apr Fri  
 
20 Apr Sat  
 
21 Apr Sun  
 
22 Apr [17] Mon  
 
23 Apr Tue  
 
24 Apr Ons  
 
25 Apr Thu  
 
26 Apr Fri  
 
27 Apr Sat  
 
28 Apr Sun  
 
29 Apr [18] Mon  
 
30 Apr Tue  
 
Help
Calcium Calendar by Brown Bear Software