EGS agenda
januari/februari 2019
zondagmaandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
13[3]jan141516171819
Toerusting weekend Outreach Letland
10:00 Samenkomst
OVD: Hans van Eerten
Muziek: Marijke / Vrij
Spreker: Bart Hesseling
14:30 Farsi dienst
 
19:30 - 22:00 Toerustingsavond
20:00 - 22:00 Kringen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Getuigenis
19:45 - 22:00 Oudstenteam Bidden en Delen
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:30 - 22:00 Tiener Club
19:00 Gemeentebidstond
20[4]212223242526
10:00 Samenkomst DOOPDIENST
OVD: Auke
Muziek: Nathan / Puur
Spreker: Gert Schouwstra
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
19:30 Profetiecursus
19:45 - 22:00 Oudstenteam Vergaderen
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Machteloos
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
Vergaderzaal
19:30 - 20:00 Introductiecursus
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
19:00 Gemeentebidstond
27[5]282930311feb2
10:00 Samenkomst
OVD: Lieuwe
Muziek: Rianne / Leef
Spreker: Sietske Rinkema
 
20:00 - 22:00 Kringen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Themadienst / Getuigenis
 
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:30 - 22:00 Tiener Club
19:00 Gemeentebidstond
19:35 Bidden en vasten
3[6]456789
10:00 Samenkomst Avondmaal
Zendingsgift: NBG
OVD: Auke
Muziek: Marijke / Vrij
Spreker: Piet Speelman
 
19:30 Profetiecursus
19:45 - 22:00 Oudstenteam Vergaderen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Hoop
 
19:30 Powernight Keerpunt Bolsward
Vergaderzaal
19:30 - 20:00 Introductiecursus
19:00 Gemeentebidstond
10[7]111213141516
10:00 Samenkomst Opdragen
OVD: Frans
Muziek: Nathan / Puur
Spreker: Lourens du Plessis
14:30 Farsi dienst
 
20:00 - 22:00 Kringen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Getuigenis
19:45 - 22:00 Oudstenteam Bidden en Delen
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:30 - 22:00 Tieners Friends Nigth
19:00 Gemeentebidstond
17[8]181920212223
10:00 Samenkomst
OVD: Jan
Muziek: Rianne / Leef
Spreker: Martijn Rienstra
 
19:30 Profetiecursus
19:45 - 22:00 Oudstenteam Vergaderen
19:20 GEEN CR
 
Vergaderzaal
19:30 - 20:00 Introductiecursus
19:00 Gemeentebidstond
Tonen:
Navigatiebalk:
AbsoluutRelatiefBeideGeen van beide
Kalender:
Add/Edit Instellingen
Time zone: Europe/Amsterdam