EGS agenda
januari 2019
zondagmaandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
30[53]dec311jan2345
09:30 Voor-bidstond Podium
10:00 Samenkomst
OVD: Frans
Muziek: Nathan / Puur
Spreker: Johan Brinksma
 
 
19:20 GEEN CR
 
Tieners: Nieuwjaarsborrel
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:00 Gemeentebidstond
19:35 Bidden en vasten
6[2]789101112
10:00 Samenkomst Avondmaal
Zendingsgift: Melissa
OVD: Jan
Muziek: Ingrid s'Amen
Spreker: Lourens du Plessis
 
19:45 - 22:00 Oudstenteam Vergaderen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Ontkenning
 
Toerusting weekend Outreach Letland
19:30 Powernight EGS
Vergaderzaal
19:30 - 20:00 Introductiecursus
Toerusting weekend Outreach Letland
19:00 Gemeentebidstond
13[3]141516171819
Toerusting weekend Outreach Letland
10:00 Samenkomst
OVD: Hans van Eerten
Muziek: Marijke / Vrij
Spreker: Bart Hesseling
14:30 Farsi dienst
 
19:30 - 22:00 Toerustingsavond
20:00 - 22:00 Kringen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Getuigenis
19:45 - 22:00 Oudstenteam Bidden en Delen
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:30 - 22:00 Tiener Club
19:00 Gemeentebidstond
20[4]212223242526
10:00 Samenkomst DOOPDIENST
OVD: Auke
Muziek: Nathan / Puur
Spreker: Gert Schouwstra
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
19:30 Profetiecursus
19:45 - 22:00 Oudstenteam Vergaderen
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Thema: Machteloos
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
Vergaderzaal
19:30 - 20:00 Introductiecursus
18:45 - 20:00 Gebedsweek 2019
19:00 Gemeentebidstond
27[5]282930311feb2
10:00 Samenkomst
OVD: Lieuwe
Muziek: Rianne / Leef
Spreker: Sietske Rinkema
 
20:00 - 22:00 Kringen
EGS Hemkerk Sneek
19:15 Celebrate Recovery
19:20 Themadienst / Getuigenis
 
18:30 - 20:30 Perzische Alphacursus
19:30 - 22:00 Tiener Club
19:00 Gemeentebidstond
19:35 Bidden en vasten
Tonen:
Navigatiebalk:
AbsoluutRelatiefBeideGeen van beide
Kalender:
Add/Edit Instellingen
Time zone: Europe/Amsterdam