EP supervision & Gruppeterapi
April/Maj 2019
MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
22[17]Apr.232425262728
 
Supervision 1.-2. år Kolding 16-22 v/ Kristina Damgaard: Bente
Brattgjerd
(21601514)René(61657545), Susanne
Wogensen(21448274), Simone Rasmussen
(60134312)Jette
Rosenbeck(40308062)Louise Kruse
(22344686)Mona Berndt(30421782)
Jette K. Nielsen(27904438), Lise Thodberg (20552335) Berit Gamst (29910246) Anja Glock (53516707) Jytte Kvist (29223922), Lone Vølund (42770000)
Rikke Brænder(22289168) M(3020726) Sonja (30290307), Mette Bendixen (30310405), Doris Bundgaard (24298010)Morten Olesen(26221526) C.S.Cocco (30504021)Camilla N(28977355)Pia
) Kristina Pedersen (22521626) Anne Dalum (42404214)
     
29[18]301Maj2345
10:00 - 13:00 Supervision Rhodos 10-13 v/ Natalia Bach: Bettina Ø (42153356) IngeLise Bengtsen , Mona B.(30326475), Betina (29706060),
Rikke (23280673),Louise Kruse (22344686) jeanette Marlene jensen (28480561), Karin Lambæk (51723085), Stine Lysgaard (31902695) Helle (29906123) Le (22620949) Mariann (22225638) Joan Bakkensen (26742450) Mona B.(30421782) Pia S (26394550), Mai-Britt (53642309) Pia Würtz (20681216) Camila Alarcon (61682578) Anja Glock (53516707) Tea Hesselvig (61707274) Jette Rosenbeck (40308062) Jytte Kvist (29223922) Vibe Taarning (29268177) Ene (40409427),Kirsten (21191728), Lone Bred(29788989) Christine(29657969)Leif Braad (24640564)Anne Maegaard (60611102)Morten Olesen (26221526) Gitte Kjær (60177706)
14:30 - 17:30 Supervision adv. Rhodos 14.30-17.30 v/ Dorte Trønninge: Christine (29657969), Ene (40409427) Bettina ø (42153356) Christina (29914906) jeanette Marlene jensen (28480561), Anja Elkjær Jensen (25764495), Rikke (23280673), Kimmie (21588569) Maja L (22312192), Suzanne (26854363), Susanne (20672840) Helle (29906123) Mariann(22225638) Trine Theilmann (21385116) Joan Bakkensen (26742450) Mona B.(30421782) Pia S (26394550), Mai-Britt (536423089), Britt (51708286) Jette Rosenbeck (40308062) Vibe Taarning (29268177) Anne (51896340) Runa Mattesen (21440638) Lene Wallentin (72536980), Lone Bred (29788989)
Jette K. Nilsen.(27904438)Leif Braad (24640564)AnneMaegaard(60611102) Camila Alarcon (61682578), Stine Lysgaard (31902695) Gitte Kjær (60177706)
19:30 - 21:30 Gruppeterapi 1 Rhodos 19.30-21.30 "Jeg er udenfor" v/ Birgit Jørgensen: IngeLise Bengtsen (30326475), Betina (29706060)
Rikke (23280673), Christina (29914906) jeanette Marlene jensen (28480561) Mariann (22225638) Pia Würtz (20681216), Anja Glock (53516707) Leif Braad (24640564) Jette Rosenbeck (40308062) Runa Mattesen (21440638),Kirsten (21191728), Anja Elkjær Jensen (25764495),Karin Lambæk (51723085) Jytte Kvist (29223922)Le (22620949)Morten Olesen(26221526)
10:00 - 13:00 Terapidag Adv. Rhodos 10-13 v/ Natalia Bach:
Mona Berndt(30421782)

Mariann Bonderup (22225638) Bettina øer (42153356) Ene (40409427) Pia S (26394550), Camila Alarcon (61682578), Stine Lysgaard (31902695), Britt (51708286), Helle (29906123), Rikke (23280673), Susanne (20672840) Louise Kruse (22344686) Malene Bredvig (22946722) Tea Hesselvig (61707274) Farnoosh Sadeghulvad (27978167) Leif Braad (24640564) Jette Rosenbeck (40308062) Jytte Kvist (29223922) Joan Bakkensen (26742450), Suzanne (2685 4363) Vibe taarning (29268177) Dorte Thorsø (23468230) Anne (51896340) Trine T (21385116)Kirsten(21191728),Lone Bred (29788989)Runa Mattesen(21440638) Gitte Kjær (60177706)
14:30 - 17:30 Supervision Rhodos 14.30-17.30 v/ Kristina Damgaard: Bettina øer (42153356)
IngeLise Bengtsen (30326475), Betina (29706060) jeanette Marlene jensen
(28480561) Mariann (22225638) Trine
Theilmann (21385116) Mona B.(30421782)Malene Bredvig (22946722), Mai-Britt (53642309) Pia Würtz (2068126), Kirsten (21191728) Leif Braad (24640564) Jette Rosenbeck (40308062) Vibe Taarning (29268177)
Jette K.(27904438), Karin Lambæk (51723085) Lene Wallentin(72536980), Suzanne (26854363)Morten Olesen (26221526)
19:30 - 21:30 Gruppeterapi 2 Rhodos 19.30-21.30 "Jeg er ikke god nok" v/ Christina Strøhl: Bettina øer (42153356) Betina (29706060), Helle (29906123) Mariann (22225638) Trine (21385116) Malene Bredvig (22946722) Mona B.(30421782) Pia Würtz (2068216), Tea Hesselvig (61707274) Jette Rosenbeck (40308062) Jytte Kvist (29223922) Runa Mattesen (21440638) Anne Maegaard (60611102) Lene Wallentin (60714529), Karin Lambæk (51723085)Inge Lise Bengtsen(30326475) Gitte Kjær (60177706)Camila Alarcon (61682578)
10:00 - 13:00 Terapidag Rhodos 10-13 v/ Kristina Damgaard: Bettina Ø (42153356) Ene (40409427) Betina (29796060), Christina (29914906) jeanette Marlene jensen (28480561) Louise Kruse (22344686)
Rikke(23280673), Kimmie (21588569), Karin Lambæk (51723085), Susanne (20672840) Helle (29906123) Mariann (22225638) Malene Bredvig (22946722)Mona B.(30421782) Camila Alarcon (61682578) Pia S (263945509), Mai-Britt (53642309), Stine Lysgaard (31902695)Pia Würtz (20681216)Anja Glock (51516707) Tea Hesselvig (61707274) Farnoosh Sadeghulvad (27978167)Leif Braad (24640564)Jette Rosenbeck(40308062) Jytte Kvist (29223922)Joan Bakkensen (26742450), Suzanne (2685 4363)Vibe Taarning(29268177)Dorte Thorsø (23468230) Anne(51896340) Trine T (21385116), Kirsten(21191728), Lone Bred(29788989)Runa Mattesen(21440638)Morten Olesen(26221526) Gitte Kjær (60177706)
Britt (51708286)
14:30 - 17:30 Supervision Rhodos 14.30-17.30 v/ Christina Strøhl: jeanette Marlene jensen (28480561),Mona B.(30421782)Bettina ø(42153356)Kirsten(21191728) Tea Hesselvig (61707274) Louise Kruse (22344686)Leif Braad (24640564) AnneMaegaard (60611102)Jette Rosenbeck(40308062)Vibe Taarning(29268177) Jytte Kvist(29223922), Karin Lambæk (51723085)
Lene Wallentin (72536980)
Jette K. Nielsen (27904438)Morten Olesen(26221526) Gitte Kjær (60177706)
19:30 - 21:30 Supervision adv. Rhodos 19.30-21.30 v/ Dorte Trønninge: Christine (29657969) bettina øer(42153356)Helle (29906123), Louise Kruse (22344686) jeanette Marlene jensen (28480561)
Rikke(23280673), Kimmie (21588569), Christina (29914906) Maja L (22312192), Suzanne (26854363), Susanne (20672840) Mariann (22225638) Malene Bredvig (22946722)Mona B.(30421782), Mai-Britt (53642309), Britt (51708286)Jette Rosenbeck(40308062)Runa Mattesen(21440638)Camila Alarcon (61682578)
10:00 - 13:00 Supervision Rhodos 10-13 v/ Christina Strøhl: Bettina Ø(42153356)Maja L
(22312192) jesnette Marlene jensen (28480561) Louise Kruse (22344686)Dorte
Thorsø (23468230) Ene (40409427),Christine (29657969) Pia S
(26394550)Mona B. (30421782),
Stine Lysgaard (31902695)Camila Alarcon (61682578)Leif Braad (24640564)Jette Rosenbeck(40308062) Jytte Kvist (29223922)AnneMaegaard (60611102)Vibe Taarning(29268177) Lene Wallentin (60714529)
Jette K. (27904438),Kirsten W.(21191728),Lone Bred (29788989)Runa Mattesen(21440638)Tea Hesselvig (61707274)
14:30 - 17:30 Supervision Rhodos 14.30-17.30 v/ Birgit Jørgensen: Bettina Ø(42153356)Betina (29706060), Karin Lambæk (51723085), Suzanne (26854363) Pia S (26394550) jeanette Marlene jensen (28480561) Pia Würtz (20681216), Stine Lysgaard (31902695)Leif Braad(24640564)Jette Rosenbeck(40308062)Vibe Taarning(29268177) Jytte Kvist (29223922)
Jette K. (27904438) Tea Hesselvig (61707274)Morten Olesen(26221526) Gitte Kjær (60177706)
19:30 - 21:30 Gruppeterapi 3 Rhodos 19.30-21.30 "Jeg er bange for at handle på min intuition" v/
Christina Strøhl: Bettina
Ø(42153356)IngeLise Bengtsen (30326475), Betina (29706060), Christina (29914906) jeanette Marlene jensen (28480561), Susanne (20672840) Helle (29906123), Trine Theilmann(21385116)
Mona Berndt (30421782) ,Joan Bakkensen(26742450) Tea Hesselvig (61707274)AnneMaegaard (60611102) Jette Rosenbeck(40308062) Lene Wallentin (60714529),Lone Bred(29788989)Morten Olesen (26221526)Mariann Bonderup (22225638) Gitte Kjær (60177706)
11:00 - 13:00 Gruppeterapi 4 Rhodos 11-13 "Jeg har svært ved at modtage" v/ Birgit Jørgensen:
Helene K (20199629), Christina (29914906), Kirsten(21191728)Tea Hesselvig (61707274)Leif Braad (24640564)Jette Rosenbeck(40308062)Lone Bred(29788989)Dorte Thorsø (23468230)
Maja Lyng (22312192)Morten Olesen(26221526)Inge Lise Bengtsen (30326475)Mariann Bonderup (22225638) Gitte Kjær (60177706)
14:30 - 17:30 Supervision Rhodos 14.30-17.30 v/ Christina Strøhl: Betina (29706060) Ene (40409427), Maja L (22312192) jeanette Marlene jensen (28480561), Stine Lysgaard (31902695) Louise Kruse (22344686) Camila Alarcon (61682578) Pia Würtz (20681216)Leif Braad(24640564)Jette Rosenbeck(40308062)Jytte Kvist (29223922)AnneMaegaard (60611102), Kirsten (21191728)Le (22620949) Lene Wallentin (72536980)Morten Olesen (26221526) Gitte Kjær (60177706)
10:30 - 13:00 Supervision adv. Rhodos 10.30-13.00 v/ Natalia Bach: Christine (29657969)
Rikke(23280673), Helene K(20199629), Christina (29914906) Maja L (22312192) Louise Kruse (22344686) jeanette Marlene jensen (28480561), Helle (29906123)Mariann (22225638), Mai-Britt (53642309), Kirsten (21191728)Camila Alarcon (61682578) Britt (51708286)Leif Braad (24640564)Jette Rosenbeck(40308062) Dorte Thorsø (23468230) Anne(51896340)Runa Mattesen(21440638) Lene Wallentin (60714529)
Jette K.(27904438),Lone Bred(29788989)Runa Mattesen(21440638)
14:30 - 17:30 Supervision adv. Rhodos 14.30-17.30 v/ Natalia Bach: Ene (40409427)Christine (29657969), Helene K(20199629), Christina (29914906) Maja L (22312192), jeanette Marlene jensen (28480561), Karin Lambæk (51723085) Mariann (22225638), Mai-Britt (53642309), Stine Lysgaard (31902695) Britt (51708286)Leif Braad(24640564)Jette Rosenbeck(40308062)
 
6[19]789101112
   
10:00 - 16:30* EP Coach & Terapeut Risskov Februar 2019 Level 3 v/ Kristina Damgaard (9.-10. maj) og Natalia Bach (11.-12. maj). Trainee: Sasja Steinov Thrane (ferie). Assistent: Karina Laursen (lør-søn), Lotte Stærmose (tor-fre) og Charlotte Ramskov Johnsen (lør-søn)
Supervision adv. 3.-4. år Kolding 16-22 v/ Dorte Trønninge: Susanne Wogensen(21448274), Connie Jensen (22555527), Dorte Thorsø (23468240),
Hanne Kløvborg (26734301), Lone Vølund (42770000) Sonja (30290307),Lone Bred(29788989)Runa mattesen(21440638)Sanne(31218509)
  
fraværende:Tanja Raabo
13[20]141516171819
Supervision 1.-2. år Risskov 10-16 v/ Kristina Damgaard:Marianne Benzet 22155866
Pia S (26394550)René (61657545) Camila Alarcon (61682578)Mariann (22226538), Kathinka (22523255) Simone Rasmussen (60134312)Jette Rosenbeck(40308062) Lasse Søby Krogh(40353395)Charlotte M(30207276) Pia Würtz (20681216) Natja Cecilie Beck (28103266) Hanne Andersen (41910760) Malene Bredvig(22946722)Morten Olesen(26221526)Inge Lise Bengtsen(30326475)
10:00 - 16:30* Psykoterapeut København Level 3.6 v/ Natalia Bach (alle dage) og Heidi Brund Laursen (alle dage).
Terapidag adv. 3. - 4. år Risskov 16-22 (Level: Parterapi (forsmag). Har været slettet ved en fejl, men er nu genoprettet): Christina a (42302380), Mariann Bonderup (22225638) Wogensen(21448274), Anne(51896340), Helene K(20199629) Hanne Kløvborg (26734301) Ene (40409427) Sonja (30290307), Maja (22312192)Camilla Nielsen (28977355)
10:00 - 16:00 EP Coach & Terapeut Risskov September 2017: Skriftlig eksamen v/ Heidi Brund Laursen
   
Supervision 1.-2. år Kolding 16-22 v/ Birgit Jørgensen: Bente Brattgjerd (21601514) René (61657545)Lisbeth Stig(20336707) Simone Rasmussen (60134312)Jette Rosenbeck(40308062)
Heidi S (24217369)
Jette K. Nielsen (27904438)Charlotte M(30207276) Pia Würtz (20681216)Anja Glock (53516707)Rikke Brænder(22289168)Morten Olesen(26221526)
 
20[21]212223242526
Supervision 1.-2. år KBH 16-22 v/ Lone Enemark: Christine (29657969), Kathinka (22523255), Susanne (41567074), Helle (29906123) Mette (20136303) Sascha (41831575),Kirsten (21191728)
Terapidag 1. - 2. år Risskov 16-22 v/ Kristina Damgaard og Natalia Bach (D: Levels 2+8. N: Levels 3+5+11): Marianne Benzet(22155866)
Cindy Salsgaard (22649520), Trine Theilmann (21385116) Mariann Bonderup ( 22225638) Lisbeth Stig(20336707) Pia Würtz (20681216) René S Jensen (61657545) Jette K. (27904438) Bente Brattgjerd (21601514), Betina Rennison (29706060)Jette Rosenbeck(40308062) Pia S (26394550)Vibe Taarning (29268177) Marianne Englyst (26824355) Camila Alarcon (61682578) Simone Rasmussen (60134312)Jette Rosenbeck(40308062) Lasse Søby Krogh(40353395)
Heidi S (24217369)
Jette K. Nielsen (27904438) Morten Olesen(26221526)Joan Bakkensen (26742450)Charlotte M(30207276) Stine Ethelberg (31605151)Anja Glock (53516707) Sascha Munch Petersen (41831575) Natja Cecilie Beck (28103266) Farnoosh Sadeghulvad (27978167)Rikke Brænder(22289168) Hanne Andersen (41910760) Johnny Willum (40153185)Tanja Raabo (31560758) Malene Bredvig (22946722) Lotte Brogaard (40156516) Jytte Kvist (29223922) Linda Levin (24491267) Camilla Juel Nielsen (22811003)Inge Lise Bengtsen(30326475)
Gruppeterapi 1.-4. år Kolding 16-18 "Jeg har svært ved at grounde mig" v/ Birgit Jørgensen: Bente Brattgjerd (21601514), René (61657545) Heidi S (24217369)
Jette K. Nielsen (27904438) Jytte Kvist (29223922)
Rikke Brænder(22289198)
Gruppeterapi 1.-4. år Kolding 19-21 "Jeg er overaktiv" v/ Birgit Jørgensen: Bente Brattgjerd (21601514), René (61657545)
Heidi S (24217369)
Jette K. Nielsen (27904438)Jytte Kvist (29223922)Rikke Brænder(22289168)
Terapidag 1. - 2. år KBH 10-16 v/ Natalia Bach (Level 5): Kathinka (22523255), Susanne (41567074), Fie (25129035) Mette (20136303) Malene Bredvig (22946722),Kirsten(21191728)
Gruppeterapi 1.-4. år Risskov 10-12 "Jeg føler mig utilstrækkelig" v/ Kristina Damgaard: Mariann (22225638) Natja Cecilie Beck (28103266)Tanja Raabo (31560758), Lone Vølund (42770000) Lotte Brogaard (40156516) Malene Bredvig (22946722) Linda Levin (24491267)Morten Olesen(26221526)
Gruppeterapi 1.-4. år Risskov 13-15 "Jeg er ensom" v/ Kristina Damgaard: Mariann (22225638) Natja Cecilie Beck (28103266)Tanja Raabo (31560758), Lone Vølund (42770000) Lotte Brogaard (40156516) Ene (40409427) Malene Bredvig (22946722) Linda Levin (24491267)Morten Olesen(26221526)
Supervision adv. 3.-4. år KBH 10-16 v/ Natalia Bach: Suzanne (2685 4363), Susanne (20672840), Angelica (21848281), Sara (60609141)Michael(40645625) Mette (20136303), Kirsten(21191728)
10:00 - 16:30* Gæste studerende level 9 Risskov
Cindy Salsgaard
Maren Bækgaard alle dage
Pia S (26394550)
 
10:00 - 16:30* EP Coach & Terapeut København November 2018 Level 6 v/ Natalia Bach (23., 24. og 25. maj) og Lone Enemark (25.-26. maj). Trainee: Samira Bano Ghaus (alle dage). Assistent: Kristina Jensen (lør-søn) og Nathalie Dyve (tor-fre).
10:00 - 16:30* EP Coach & Terapeut Risskov Februar 2018 Level 9 v/ Christina Strøhl (23. maj), Dorte Trønninge ( (24. maj) og Kristina Damgaard (25.-26. maj). Assistent: Ane Rødkjær (lør-søn).
10:00 - 16:00 EP Coach & Terapeut København: Skriftlig eksamen v/ Natalia Bach
   
Vis:
Navigationsbjælke:
AbsolutRelativBeggeIngen
Kalender:
Opret/Redigér Indstillinger
Time zone: Europe/Copenhagen
Get your own calendar - it's free! Create My Calendar
Questions or comments? Please check the FAQ or contact us.
Brown Bear Software - web applications on your own server, or hosted on ours.
Remove all advertisements, add more email features?